przejdź do zawartości
XX.X.X

O Nas

Widok na firmę CerfiltrCerfiltr zajmuje się zagadnie­niami związanymi z przy­go­to­wa­niem wody do celów spo­ży­wczy­ch i pro­ce­so­wych.

Posiada w tym zakresie wieloletnia praktykę i doskonałe osiągnięcia. Cerfiltr jest producentem różnego rodzaju urządzeń i mediów filtrujących. Obok produkcji i sprzedaży świadczy szereg usług z zakresu doradztwa, projektowania, montażu i serwisu stacji uzdatniania wody i innych cieczy na bazie urządzeń własnych oraz kooperantów.

Różnorodność urządzeń, którymi dysponuje Cerfiltr oraz możliwość zestawiania w tzw. systemy filtracji wielostopniowej potęguje ich skuteczność dając gwarancje na produkty najwyższej jakości. Wszystkie rodzaje urządzeń produkowanych i stosowanych przez firmę Cerfiltr są produktami wysokiej jakości, posiadającymi właściwe dla nich atesty. Urządzenia i technologie wykorzystywane przez Cerfiltr znalazły zastosowanie w przemyśle spożywczym, np.: rozlewnie wód, napojów, soków, win, piwa i alkoholi. Do filtracji w przemyśle rolno-spożywczym, ogrodnictwie, zakładach zbiorowego żywienia, w różnego rodzaju laboratoriach, a także do pozyskiwania wody technicznej (przemysł energetyczny, chemiczny, kotłownie).

W dniu dzisiejszym firma Cerfiltr ma ustabilizowana pozycje na polskim rynku jako producent i wykonawca urządzeń oraz systemów przygotowywania wody a wieloletnie doświadczenie firmy zapewnia nawet najbardziej wymagającym klientom satysfakcjonujące rozwiązanie.